O nás

Výrobky

Výrobky splňují kritéria pro certifikaci značkou CE a jejich kvalita je pravidelně testována v mezinárodním Institutu Hohenstein, Německo. Splňují také požadavky na vnitřní systém řízení kvality podle norem ISO 9001, ISO 13845 a ISO 14001. To všechno jsou důležité faktory úspěchu a také důvody, proč může DEONA MEDI s.r.o. uspokojit všechny své klienty.
Silnou stránkou společnosti DEONA MEDI s.r.o. je schopnost reagovat na individuální velikostní požadavky klienta. V rámci spolupráce a komunikace s lékařem se společnost DEONA MEDI s.r.o. podílí na tvorbě speciálních a nestandardních variant výrobků.
DEONA MEDI s.r.o. nabízí kompresivní zdravotní a sportovní výrobky pro preventivní a léčebné účely. Pro jednotlivé oblasti volí vhodné a moderní materiály, které vyhovují nejrůznějším diagnózám a splňují lékařské požadavky na přesný a graduovaný tlak v jednotlivých částech lidského těla.

DEONA MEDI s.r.o.

Společnost DEONA MEDI s.r.o. působí na trhu specializované zdravotní výroby od roku 2001. V roce 2007 vybudovala nové výrobní prostory na zelené louce ve Valašském Meziříčí. Výroba je orientována především na oblast zdravotnictví a formování postavy (MEDI) a od roku 2012 také na sportovní oblast (SPORT).
Společnost DEONA MEDI s.r.o. používá moderní technologické postupy, spolupracuje s renomovanými odborníky v oblasti zdravotnictví, klinickými pracovišti a lékařskými výzkumnými pracovišti. Soustředí se také na vlastní výzkum a vývoj v dané oblasti. Vyvíjí optoelektronické přístroje na měření a skenování lidského těla. Působí jak na tuzemském, tak na zahraničním trhu.
Základem výrobní technologie punčochového zboží jsou počítačem řízené stroje, které představují v současné době světovou špičku. Nové požadavky na výrobky a úzká spolupráce s lékaři v oboru flebologie, angiologie a lymfologie přispívají ke zdokonalování výrobních postupů a přizpůsobení se moderním trendům.