Kompresivní léčba je základním léčebným prostředkem u mnoha žilních a lymfatických onemocnění dolních končetin. Zároveň je základem léčby lymfatických otoků.
Speciální kompresivní a zdravotní ponožky a podkolenky, pozitivně ovlivňující krevní oběh, s antiseptickým nebo regeneračním účinkem.
Kompresivní bandáže jsou významnou součástí léčby a prevence obtíží spojených s fungováním žilního a lymfatického systému. Tlakové bandáže slouží pro rychlou a účinnou fixaci určitých částí těla.
Zdravotní kompresivní punčochy pro prevenci a léčbu otoků dolních končetin různého původu, poruchy žilního systému, bércových vředů, celulitidy atd. Vhodné také pro ležící pacienty v pooperačním období.
Kompresivní návleky slouží k fixaci kloubů a svalů na horních a dolních končetinách a k léčbě a prevenci otoků horních končetin. Vhodné také po onkologických operacích.
Punčochové kalhoty vhodné pro prevenci a léčbu otoků dolních končetin různého původu. Po plastických operacích, operacích v oblasti podbříšku a pohlavních orgánů doporučujeme pletené bandáže.